Aktualizacja: 2020-02-13

Pary posiadające klasę taneczną C - S w Polskim Towarzystwie Tanecznym, odpowiednio w stylach:
  Lp Partner Partnerka Klub ST LA Okręg  
1. Andruch Krzysztof Lisiewicz Anna ŁDK Łódź B B Łódzki
2. Bakun Piotr Bakun Elżbieta AKSEL Rzeszów - C Podkarpacki
3. Bartecki Łukasz Pawlak Małgorzata BEST Błonie - S Mazowiecki
4. Basak Jarosław Basak Beata GEMAR Wrocław S B Dolnośląski
5. Baszczowski Witold Frej-Baszczowska Magdalena EMiKa PM Tarnów B B Małopolski
6. Bielewicz Krzysztof Bielewicz Magdalena DANCE CENTER Poznań - A Wielkopolski
7. Burczyk Sebastian Tylicka Justyna LEWANDOWSKI Bolesławiec S A Dolnośląski
8. Burlaga Robert Witkowska Katarzyna LATINA Wolsztyn - B Wielkopolski
9. Choromański Grzegorz Winiarska-Choromańska Agnieszka BLANKA WINIARSKA Poznań - S Wielkopolski
10. Chrzuszcz Robert Chrzuszcz Urszula STEP UP Głogów S - Dolnośląski
11. Chudziński Krzysztof Chudzińska Ewa AKSEL Rzeszów - C Podkarpacki
12. Chyliński Wiesław Chylińska Małgorzata RONDO Rybnik B B Śląski
13. Ciesielski Artur Dubowska Małgorzata AKADEMIA TAŃCA Warszawa C S Mazowiecki
14. Ciopała Mariusz Ciopała Maria RAGTIME Kęty A B Małopolski
15. Ćwik Tomasz Ćwik Dorota ST KREACJI TAŃCA Bydgoszcz - C Kujawsko- Pomorski
16. Daniel Zbigniew Daniel Anna FANTAZJA Kraków S S Małopolski
17. Dańko Przemysław Rytwińska Małgorzata LEWANDOWSKI Bolesławiec B S Dolnośląski
18. Dańko Przemysław Wójcik Nina LEWANDOWSKI Bolesławiec B A Dolnośląski
19. Dobrakowski Janusz Maliszewska Beata KIEPURA Sosnowiec S - Śląski
20. Dobrakowski Rafał Dobrakowska Anna BALLARE Częstochowa S A Śląski
21. Dorsz Rafał Kałużna Magdalena FINEZJA Poznań B B Wielkopolski
22. Drożdżyński Jarosław Karpińska Aleksandra FINEZJA Poznań B - Wielkopolski
23. Dziok Rafał Matuszczak-Dziok Aleksandra GRACJA Zielona Góra B - Lubuski
24. Falandysz Lech Olszańska Agnieszka TANGO Gdynia C C Pomorski
25. Filip Grzegorz Filip Izabella AKADEMIA TAŃCA Warszawa C - Mazowiecki
26. Gałecki Marcin Gałecka Natalia FINEZJA Poznań C B Wielkopolski
27. Głowacki Rafał Pietrucha Justyna AKSEL Rzeszów B S Podkarpacki
28. Górski Jędrzej Górska Iwona KIEPURA Sosnowiec A S Śląski
29. Gregor Bogdan Gregor Dorota GRACJA Zielona Góra C C Lubuski
30. Haerer Manfred Piotrowska Arleta PIETRZYK Wrocław B - Dolnośląski
31. Halama Paweł Cieślik Iwona BAWINEK Kraków C - Małopolski
32. Hamerliński Maciej Nawrocka Katarzyna DANCE CENTER Poznań - A Wielkopolski
33. Hołota Zenon Hołota Barbara ASTRA Szeczecin A S Zachodniopomorski
34. Homoncik Marek Homoncik Karolina FRASZKA Kamienna Góra B B Dolnośląski
35. Hull Andrzej Kucharczyk Barbara IDEA Kraków C A Małopolski
36. Iżykowski Józef Bujnicka Magdalena bd bd A - Dolnośląski
37. Jackiewicz Adam Pukis Ewa FOCUS Olsztyn B B Warmińsko–Mazurski
38. Jancik Paweł Świerczyńska-Jancik Joanna KRYSTIAN KRZEMIŃSKI Błonie C B Mazowiecki
39. Janusz Andrzej Banaszek Agnieszka AKADEMIA TAŃCA Warszawa A S Mazowiecki
40. Jastrzębski Jarosław Róg Katarzyna SEMPRE Kraków C - Małopolski
41. Jaworek Tomasz Jaworek Anna FANTAZJA Kraków S - Małopolski
42. Jesionek Tomasz Ziemniak Katarzyna TANGO Gdynia - C Pomorski
43. Jędruszczak Robert Jędruszczak Sylwia ASTRA Koszalin - C Zachodniopomorski
44. Jordan Robert Więcław-Włodarczyk Anna TABOR Jelenia Góra - B Dolnośląski
45. Juszczyk Zdzisław Fassa Wanda NOVOMEX Opole C C Opolski
46. Kacprzak Dariusz Kacprzak Joanna KRYSTIAN KRZEMIŃSKI Błonie - C Mazowiecki
47. Kazimirski Jan Sowińska Joanna AKADEMIA TAŃCA Warszawa B S Mazowiecki
48. Kępczyński Andrzej Kępczyńska Anna AKADEMIA TAŃCA Warszawa C - Mazowiecki
49. Kimmel Marek Borisovich Irina AS Gdańsk C - Pomorski
50. Kitowski Mariusz Kitowska Jolanta TANGO Gdynia B A Pomorski
51. Klimaszyński Piotr Tomaszewska Anna TANGO Gdynia C B Pomorski
52. Kolecki Marek Gawlik Ewa AKADEMIA TAŃCA Warszawa S - Mazowiecki
53. Koniarz Tomasz Ciślak Agata BAWINEK Kraków S B Małopolski
54. Konopacki Rafał Dubowska Małgorzata AKADEMIA TAŃCA Warszawa B S Mazowiecki
55. Kozak Zygmunt Kozak Barbara TAKT Legnica B - Dolnośląski
56. Król Robert Król Katarzyna CT FIESTA Kędzierzyn Koźle B B Opolski
57. Krukar Janusz Skiba Agata PODKARPACIE Jasło B C Podkarpacki
58. Krzykwa Wojciech Krzykwa Anna STUDIO DANCE CLUB Zielona Góra C B Lubuski
59. Kuban Adrian Ugowska Joanna AS Gdańsk B A Pomorski
60. Kuś Arkadiusz Kuś Anna RIVIERA Warszawa C - Mazowiecki
61. Leszczyński Andrzej Leszczyńska Marzanna FAN DANCE Gorzów Wlkp. C C Lubuski
62. Linek Krzysztof Linek Małgorzata MYKA Zamość B - Lubelski
63. Łabno Kuba Dubowska Małgorzata FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz - A Kujawsko- Pomorski
64. Łuczyński Tomasz Łuczyńska Anna TANGO Gdynia C C Pomorski
65. Łysik Wojciech Żelazna-Łysik Iwona BLANKA WINIARSKA Poznań C S Wielkopolski
66. Majak Jerzy Majak Violetta FRASZKA Kamienna Góra A B Dolnośląski
67. Malendowicz Przemysław Pawlik Barbara PIETRZYK Wrocław B - Dolnośląski
68. Markiewicz Marek Markiewicz Aleksandra JEDYNKA Łódź S - Łódzki
69. Martusewicz Jarosław Martusewicz Grażyna IGLICA Wrocław C - Dolnośląski
70. Mazur Janusz Saj-Mazur Renata GEMAR Wrocław A A Dolnośląski
71. Maźniewski Piotr Sobczyk Aurika JEDYNKA Łódź C - Łódzki
72. Miklas Mikołaj Tomczak Barbara DZIUPLA Poznań B A Wielkopolski
73. Misztal Piotr Misztal Monika BLUE CLASSIC Warszawa C - Mazowiecki
74. Momot Przemysław Momot Iwona BLANKA WINIARSKA Poznań - B Wielkopolski
75. Nadolny Robert Piotrowska Agnieszka AKADEMIA TAŃCA Warszawa A - Mazowiecki
76. Nadolny Robert Kubalska Agata AKADEMIA TAŃCA Warszawa C C Mazowiecki
77. Nietubyć Stanisław Goszyk Agnieszka AKADEMIA TAŃCA Warszawa B C Mazowiecki
78. Niewiadomski Paweł Lus-Sałdyka Anna AKADEMIA TAŃCA Warszawa - A Mazowiecki
79. Nowak Aleksander Stec Marta ST KREACJI TAŃCA Bydgoszcz B A Kujawsko- Pomorski
80. Nowak Jan Hasik Zofia LATINA Wolsztyn B - Wielkopolski
81. Nowak Krzysztof Nowak Danuta LEW Legnica B B Dolnośląski
82. Obłąk Wojciech Obłąk Małgorzata DIAMENT Wrocław S - Dolnośląski
83. Ociepa Rajmund Wilczyńska Anetta FANTAZJA Kraków S - Małopolski
84. Okulicz-Kozaryn Jarosław Okulicz-Kozaryn Magdalena IMPRESSIONANTE Wrocław C - Dolnośląski
85. Oruba Andrzej Bujnicka Magdalena BLUE CLASSIC Warszawa A - Mazowiecki
86. Pachuta Paweł Szczęsna Małgorzata STEP UP Głogów - S Dolnośląski
87. Pałka Tomasz Kozłowska Edyta CIEŚLAK Jelenia Góra S - Dolnośląski
88. Pasierb Tadeusz Pasierb Teresa SZOK Gliwice B A Śląski
89. Paszowski Maciej Stokłosa Justyna DIAMENT Wrocław B B Dolnośląski
90. Podgajny Dariusz Podgajna Alicja GRACJA Zielona Góra C - Lubuski
91. Połacieniec Marcin Połacieniec Justyna AKADEMIA TAŃCA Warszawa S S Mazowiecki
92. Ponto Włodzimierz Ponto Monika ASTRA Szeczecin S B Zachodniopomorski
93. Popa Krzysztof Popa Jolanta KS Polski Taniec Bydgoszcz S S Kujawsko- Pomorski
94. Pradela Mirosław Pradela Agata GUTOVSKYI Gliwice C - Śląski
95. Robiński Arkadiusz Rojszczak-Robińska Dorota FINEZJA Poznań A - Wielkopolski
96. Romanowski Witold Romanowska Grażyna SZOK Gliwice C B Śląski
97. Rosiek Marian Rosiek Janina WIR Mysłowice - C Śląski
98. Rosik Karol Laurowska Anna ESENS Wrocław C - Dolnośląski
99. Roszak Andrzej Roszak Urszula FINEZJA Poznań A S Wielkopolski
100. Rydzak Tomasz Rydzak Aleksandra NDK Nowa Sól B B Lubuski
101. Sadlik Jakub Szmidtke Jolanta AKSEL Rzeszów C - Podkarpacki
102. Sałata Łukasz Krzysztofiak Joanna FINEZJA Poznań S A Wielkopolski
103. Serafin Artur Serafin Alicja ALFA-ASTRA Stargard Szczeciński C - Zachodniopomorski
104. Skarka Wojciech Skarka Barbara MASTER DANCE Gliwice B S Śląski
105. Sobkowiak Jacek Sobkowiak Małgorzata BLANKA WINIARSKA Poznań C C Wielkopolski
106. Srokosz Wojciech Srokosz Małgorzata PIONIER Kłobuck - C Śląski
107. Stańczyk Jerzy Stańczyk Anna NDK Nowa Sól B C Lubuski
108. Starowicz Piotr Drożyner-Starowicz Paulina MUZA Olsztyn A B Warmińsko–Mazurski
109. Stępień Robert Stępień Arleta ST KREACJI TAŃCA Bydgoszcz A C Kujawsko- Pomorski
110. Stryjewski Jacek Czarnocka Iwona ELITE DANCE Warszawa B - Mazowiecki
111. Such Zbigniew Czarnecka-Such Joanna AKSEL Rzeszów - C Podkarpacki
112. Sułowski Marek Sułowska Joanna FANTAZJA Kraków C - Małopolski
113. Suszczewski Adam Król Elżbieta CIEŚLAK Jelenia Góra S A Dolnośląski
114. Szlendak Robert Szlendak Katarzyna FEELING Warszawa S - Mazowiecki
115. Szmajda Mirosław Szmajda Ewa DANCE CENTER Poznań C B Wielkopolski
116. Szpiczakowski Robert Szpiczakowska Anna NDK Nowa Sól B B Lubuski
117. Szpyra Marek Hrynkiewicz Magdalena MYKA Zamość C - Lubelski
118. Tatała Leszek Tatała Anna CANTINERO Tomaszów Mazowiecki S S Łódzki
119. Teresiński Krzysztof Teresińska Iwona AKADEMIA TAŃCA Warszawa A B Mazowiecki
120. Tłuszcz Krzysztof Drzymała-Tłuszcz Katarzyna FANTAZJA Kraków - C Małopolski
121. Tworek Piotr Izydorczyk-Tworek Anna ŁDK Łódź - C Łódzki
122. Tygielski Jarosław Tygielska Małgorzata ŁDK Łódź - C Łódzki
123. Wachowiak Artur Wachowiak Izabela ASTRA Szeczecin - C Zachodniopomorski
124. Wała Adam Rogalska-Tumasz Magdalena AT SMOOTH Gdańsk B A Pomorski
125. Wała Adam Targońska-Fira Magdalena bd bd B - Dolnośląski
126. Wieroński Cezary Zejmowicz Izabela RIVIERA Warszawa C - Mazowiecki
127. Wilder Zygmunt Wilder Katarzyna KIEPURA Sosnowiec - B Śląski
128. Wojas Tomasz Wojas Anna DANCE TEAM Wrocław S - Dolnośląski
129. Wójcicki Grzegorz Wójcicka Iwona KRYSTIAN KRZEMIŃSKI Błonie - B Mazowiecki
130. Zawadzki Aleksander Zawadzka Ewa FANTAZJA Kraków C A Małopolski
131. Żaba Andrzej Frączek Katarzyna BAWINEK Kraków B - Małopolski