Aktualizacja: 2019-06-14

Pary posiadające klasę taneczną C - S w Federacji Tańca Sportowego, odpowiednio w stylach:
  Lp Partner Partnerka Klub ST LA Okręg  
1. Aelterman Julian Buczek Magdalena CONTRA SPORT Warszawa - A Mazowiecki
2. Andruch Krzysztof Lisiewicz Anna ŁDK Łódź C C Łódzki
3. Budyś Mariusz Budyś Monika PROGRES Kwidzyn A A Pomorski
4. Chojak Łukasz Lewandowska Marta PYRAS Toruń S S Kujawsko- Pomorski
5. Choromański Grzegorz Winiarska-Choromańska Agnieszka BLANKA WINIARSKA Poznań - B Wielkopolski
6. Chromiec Patryk Okulska Anna LATINO CAFE Gdynia A - Pomorski
7. Cichy Mieczysław Cichy Ewa PERFECT Gdańsk A B Pomorski
8. Ćwiek Maciej Ćwiek Agnieszka STYL Kraków S A Małopolski
9. Dobrakowski Rafał Dobrakowska Anna BALLARE Częstochowa A B Śląski
10. Dorsz Rafał Kałużna Magdalena FINEZJA Poznań B B Wielkopolski
11. Dziurawiec Mariusz Dziurawiec Agnieszka JANTAR Elbląg C C Warmińsko–Mazurski
12. Filip Grzegorz Filip Izabella AKADEMIA TAŃCA Warszawa C - Mazowiecki
13. Gajda Emil Gajda Dorota PERFECT DANCE Wrocław S S Dolnośląski
14. Jankowski Wiesław Jankowska Maria JANTAR Elbląg C C Warmińsko–Mazurski
15. Jasiński Jakub Biniek Anna AT SMOOTH Gdańsk B - Pomorski
16. Kasprzycki Radosław Zwolińska Justyna STYL Kraków C - Małopolski
17. Kiersnowski Konrad Kiersnowska Katarzyna PAKTAN Słupsk - C Pomorski
18. Kitowski Mariusz Kitowska Jolanta TANGO Gdynia C A Pomorski
19. Kraiński Jarosław Kraińska Anna JANTAR Elbląg B C Warmińsko–Mazurski
20. Kucharczyk Tomasz Kucharczyk Róża CORTE TOP DANCE Warszawa S A Mazowiecki
21. Łysik Wojciech Żelazna-Łysik Iwona BLANKA WINIARSKA Poznań C C Wielkopolski
22. Mielcarek Jarosław Mielcarek Hanna FOCUS Olsztyn C - Warmińsko–Mazurski
23. Misztal Piotr Misztal Monika BLUE CLASSIC Warszawa B - Mazowiecki
24. Nowak Aleksander Stec Marta ST KREACJI TAŃCA Bydgoszcz C B Kujawsko- Pomorski
25. Nowak Jan Hasik Zofia LATINA Wolsztyn B C Wielkopolski
26. Okoń Maciej Zielińska-Okoń Agata LATINO CAFE Gdynia B B Pomorski
27. Orian Piotr Orian Anna STARTER Zdzieszowice B B Śląski
28. Pachuta Paweł Szczęsna Małgorzata STEP UP Głogów B - Dolnośląski
29. Pradela Mirosław Pradela Agata GUTOVSKYI Gliwice C - Śląski
30. Przybyszewski Krzysztof Przybyszewska Wioletta RAPSODIA Gorzów Wlkp. B B Lubuski
31. Puchkov Yuriy Puchkova Tatsiana SKT PASJA Kraków - C Małopolski
32. Roszak Andrzej Roszak Urszula FINEZJA Poznań A S Wielkopolski
33. Salgado Roberto Górska Katarzyna LATINO CAFE Gdynia C C Pomorski
34. Sobkowiak Jacek Sobkowiak Małgorzata BLANKA WINIARSKA Poznań C B Wielkopolski
35. Suszczewski Adam Król Elżbieta CIEŚLAK Jelenia Góra A A Dolnośląski
36. Sywula Marcin Sywula Katarzyna CREATIVE DANCE Rumia B B Pomorski
37. Szlendak Robert Szlendak Katarzyna FEELING Warszawa S - Mazowiecki
38. Tatała Leszek Tatała Anna CANTINERO Tomaszów Mazowiecki B B Łódzki
39. Ważny Marek Ważny Ewa PERFECT Gdańsk C C Pomorski
40. Zając Arkadiusz Lichocka Beata AKADEMIA TAŃCA Warszawa S S Mazowiecki