Aktualizacja: 2020-07-06

Pary posiadające klasę taneczną D w Polskim Towarzystwie Tanecznym, odpowiednio w stylach:
  Lp Partner Partnerka Klub ST LA Okręg  
1. Adamczyk Tomasz Adamczyk Eliza BALANS Lublin D - Lubelski
2. Andrzejewski Wojciech Homoncik Karolina FRASZKA Kamienna Góra D - Dolnośląski
3. Arkit Grzegorz Arkit Aleksandra GRACJA Zielona Góra D - Lubuski
4. Bajer Wojciech Jagiełło-Bajer Barbara EMiKa PM Tarnów D D Małopolski
5. Bakun Piotr Bakun Elżbieta AKSEL Rzeszów D - Podkarpacki
6. Baran Bogusław Karpeta Renata SEMPRE Kraków D D Małopolski
7. Baranowski Adam Baranowska Anna AKADEMIA TAŃCA Warszawa - D Mazowiecki
8. Bareła Jarosław Wieczorek-Bareła Monika KRYSTIAN KRZEMIŃSKI Błonie - D Mazowiecki
9. Bijak Sebastian Bijak-Dobrowolska Agnieszka DANCE TEAM Wrocław D D Dolnośląski
10. Bożejowski Mariusz Bożejowska Monika ELITE DANCE Szczecin D D Zachodniopomorski
11. Chrzuszcz Robert Chrzuszcz Urszula STEP UP Głogów - D Dolnośląski
12. Chudziński Krzysztof Chudzińska Ewa AKSEL Rzeszów D - Podkarpacki
13. Ciebień Adam Bijak Bożena GAMA Rzeszów D D Podkarpacki
14. Czylok Mariusz Czylok Alicja NOWY STYL Bielsko-Biała D D Śląski
15. Ćwik Tomasz Ćwik Dorota ST KREACJI TAŃCA Bydgoszcz D - Kujawsko- Pomorski
16. Dąbek Artur Dąbek Agnieszka WIR Mysłowice D D Śląski
17. Dąbek Wacław Dąbek Halina WIR Mysłowice D D Śląski
18. Długoń Karol Długoń Ewa MARENGO Dąbrowa Górnicza D D Śląski
19. Dobrakowski Janusz Maliszewska Beata KIEPURA Sosnowiec - D Śląski
20. Dudziak Radosław Falewicz Ewelina BLANKA WINIARSKA Poznań - D Wielkopolski
21. Dusik Jacek Dusik Katarzyna SEMPRE Kraków - D Małopolski
22. Figarski Jerzy Rojek-Figarska Tatiana CHARLESTON Kielce D D Świętokrzyski
23. Florencki Łukasz Florencka Natalia WIR Mysłowice - D Śląski
24. Frydrych Piotr Wieczorek-Stawicka Marta CORTE TOP DANCE Warszawa - D Mazowiecki
25. Gołąbek Roman Gołąbek Emilia FANTAZJA Kraków D D Małopolski
26. Grygiel Andrzej Grygiel Dorota SŁOŃCE Poznań - D Wielkopolski
27. Grzelczak Robert Tomczak Barbara BLANKA WINIARSKA Poznań - D Wielkopolski
28. Grzelczak Robert Pośpiech Katarzyna DZIUPLA Poznań D D Wielkopolski
29. Haerer Manfred Piotrowska Arleta PIETRZYK Wrocław - D Dolnośląski
30. Heymann Włodzimierz Heymann Violetta A. URBAN Nowa Sól D - Lubuski
31. Jaczewski Jan Jaczewska Ewelina TANGO Gdynia D D Pomorski
32. Jaros Robert Jaros Agata KICK Kielce D D Świętokrzyski
33. Jastrzębski Jarosław Boryło Aneta SEMPRE Kraków D D Małopolski
34. Jaśkiewicz Dariusz Jaśkiewicz Anna IGLICA Wrocław D D Dolnośląski
35. Jaworek Tomasz Jaworek Anna FANTAZJA Kraków - D Małopolski
36. Jesionek Tomasz Ziemniak Katarzyna TANGO Gdynia D - Pomorski
37. Jeziorowski Jerzy Jeziorowska Jolanta RÓŻA Olesno D - Opolski
38. Jędruszczak Robert Jędruszczak Sylwia ASTRA Koszalin D - Zachodniopomorski
39. Jończyk Piotr Mikita Joanna KADRYL Białystok D - Podlaski
40. Jordan Robert Więcław-Włodarczyk Anna TABOR Jelenia Góra D - Dolnośląski
41. Kacprzak Przemysław Kaczmarek-Kacprzak Agnieszka TANGO Gdynia D D Pomorski
42. Kakuszi Laszlo Polak Marta JANKOWSKI Łódź D D Łódzki
43. Karczmar Roman Karczmar Anna GRACJA Zielona Góra D - Lubuski
44. Kierski Janusz Dukaczewska-Czernic Barbara ŁDK Łódź D D Łódzki
45. Krzywdziński Zbigniew Krzywdzińska Bożena NOVOMEX Opole - D Opolski
46. Lis Romuald Lis Ewa KRYSTIAN KRZEMIŃSKI Błonie D D Mazowiecki
47. Liszka Piotr Piech Agnieszka BAWINEK Kraków D D Małopolski
48. Malendowicz Przemysław Pawlik Barbara PIETRZYK Wrocław - D Dolnośląski
49. Markiewicz Marek Markiewicz Aleksandra JEDYNKA Łódź - D Łódzki
50. Martusewicz Jarosław Martusewicz Grażyna IGLICA Wrocław - D Dolnośląski
51. Maźniewski Piotr Sobczyk Aurika JEDYNKA Łódź - D Łódzki
52. Mituś Antoni Mituś Olga DIAMENT Wrocław D D Dolnośląski
53. Momot Przemysław Momot Iwona BLANKA WINIARSKA Poznań D - Wielkopolski
54. Mycek Krzysztof Wełna Renata SKT AGH Kraków D D Małopolski
55. Nowak Jan Hasik Zofia LATINA Wolsztyn - D Wielkopolski
56. Olszewski Sławomir Olszewska Marzena BAILAMOS Bydgoszcz - D Kujawsko- Pomorski
57. Orzażewski Remigiusz Zabochnicka Anita MASTER DANCE Gliwice - D Śląski
58. Ożóg Paweł Siwielec Barbara SAMBA Tarnobrzeg - D Podkarpacki
59. Pacura Bogusław Pacura Marta EMiKa PM Tarnów D D Małopolski
60. Pałka Tomasz Kozłowska Edyta CIEŚLAK Jelenia Góra - D Dolnośląski
61. Proficz Adam Proficz Anna FANTAZJA Kraków D D Małopolski
62. Romański Roman Romańska Ewa BAWINEK Kraków D D Małopolski
63. Rosiek Marian Rosiek Janina WIR Mysłowice D - Śląski
64. Rudnicki Krzysztof Romejko-Rudnicka Anna IGLICA Wrocław D D Dolnośląski
65. Sadlik Jakub Szmidtke Jolanta AKSEL Rzeszów - D Podkarpacki
66. Sebastianowicz Wojciech Sebastianowicz Iwona NDK Nowa Sól D D Lubuski
67. Serafin Artur Serafin Alicja ALFA-ASTRA Stargard Szczeciński - D Zachodniopomorski
68. Srokosz Wojciech Srokosz Małgorzata PIONIER Kłobuck D - Śląski
69. Stasiewicz Tadeusz Stasiewicz Anna IMPULS Prochowice D D Dolnośląski
70. Stawiński Jan Fijalkowska Małgorzata JEDYNKA Łódź D - Łódzki
71. Stepuch Robert Stepuch Edyta IMPET TEAM Warszawa D - Mazowiecki
72. Such Zbigniew Czarnecka-Such Joanna AKSEL Rzeszów D - Podkarpacki
73. Such Zbigniew Kogut Joanna AKSEL Rzeszów D D Podkarpacki
74. Sułowski Marek Sułowska Joanna FANTAZJA Kraków - D Małopolski
75. Szczegielniak Paweł Szczegielniak Grażyna JANKOWSKI Łódź D - Łódzki
76. Szczytowski Andrzej Maciejewska Danuta TABOR Jelenia Góra D - Dolnośląski
77. Szpyra Marek Hrynkiewicz Magdalena MYKA Zamość - D Lubelski
78. Szyiński Krzysztof Szyińska Lucyna NOWY STYL Bielsko-Biała D - Śląski
79. Szyrwiński Bogdan Wołosz Anna ASTRA Szeczecin D D Zachodniopomorski
80. Tłuszcz Krzysztof Drzymała-Tłuszcz Katarzyna FANTAZJA Kraków D - Małopolski
81. Tygielski Jarosław Tygielska Małgorzata ŁDK Łódź D - Łódzki
82. Typański Paweł Typańska Dorota FINEZJA Poznań - D Wielkopolski
83. Wachowiak Artur Wachowiak Izabela ASTRA Szeczecin D - Zachodniopomorski
84. Waldron Michael Polakowska Ewa DI SOMMA Raszyn - D Mazowiecki
85. Waldron Michael Zabochnicka Anita WIR Mysłowice D D Śląski
86. Wała Adam Leśniczak Maria AT SMOOTH Gdańsk D - Pomorski
87. Wasilewski Marek Wasilewska Krystyna PROMENADA Augustów D - Podlaski
88. Wawrynowicz Grzegorz Wawrynowicz Elżbieta Alex Żagań - D Lubuski
89. Wiewióra Łukasz Wiewióra Judyta RONDO Rybnik D - Śląski
90. Wolak Adam Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata CIEŚLAK Jelenia Góra D D Dolnośląski
91. Wydmuch Grzegorz Wydmuch Katarzyna PIONIER Kłobuck D D Śląski
92. Wyrwas Przemysław Wyrwas Lidia DANCE CENTER Poznań - D Wielkopolski
93. Zaborowski Roman Kubalska Agata AKADEMIA TAŃCA Warszawa D - Mazowiecki
94. Zborowski Wojciech Zborowska Beata ASTRA Szeczecin D - Zachodniopomorski
95. Żołądziejewski Zbigniew Ganecka Małgorzata GRACJA Zielona Góra D D Lubuski